واتساپ

جدید ترین اخبار تغییرات انتقال چت در واتساپ

انتقال چت در واتساپ

جدید ترین اخبار تغییرات انتقال چت در واتساپ

احتمالا همه شما با برنامه‌ی پیام رسان واتساپ آشنایی دارید. این برنامه‌ی محبوب، کاربری بسیار ساده و راحتی دارد. اما به دلیل داشتن یک سری مشکلات و محدودیت‌ها، گاهی باعث ایجاد نارضایتی کاربرانش می‌شود. از جمله محدودیت‌های این برنامه، عدم پشتیبانی و ذخیره‌ی اطلاعات چت شما برای یک حساب یا نام کاربری خاص است. در واقع این پیام رسان تنها قابلیت پشتیبانی پیام های ارسالی از یک شماره تلفن را دارد. شما در صورت تغییر خط یا دستگاه تلفن‌تان، دیگر به هیچ کدام از پیام‌های قبلی خود دسترسی ندارید. اما خبر جدید و خوشایند فیس بوک نشان از تغییراتی در این محدودیت‌های واتساپ می‌دهد. بنابراین می‌توان امیدوار بود به زودی در این پیام رسان نیز بدون نگرانی از تغییرات شماره تلفن، بتوان به اطلاعات قبلی و همینطور امکان انتقال چت در واتساپ دسترسی پیدا کرد.

آشنایی با جدید ترین تغییرات واتساپ

به زودی همراه آپدیت‌های جدید برنامه واتساپ توسط تیم توسعه‌ دهنده این پیام رسان، امکانات جدیدی رونمایی می‌شود. خبرها حاکی از این هستند که امکان انتقال تمامی چت‌های شما با وجود تغییر شماره تلفن یا گوشی همراه‌تان امکان‌پذیر خواهد بود. این امکانات ویژه، برای آن دسته از افرادی که چند گوشی یا خط تلفن دارند یا قصد تغییر شماره تلفن‌شان را داشتند، و یا از شماره مجازی واتساپ استفاده می‌کنند، بسیار کارآمد می‌باشد. در واقع به زودی بک آپ واتساپ بر اساس حساب کاربری افراد خواهد بود. ویژگی برتر دیگری که قرار است به این برنامه پیام رسان اضافه شود، حفظ تاریخچه چت شما با تغییر انواع سیستم عامل ها می‌باشد. یعنی دیگر مهم نیست گوشی قبلی شما اندروید بوده یا IOS. انتقال سابقه تمامی چت های شما با نصب نسخه های متفاوت واتساپ امکان پذیر خواهد بود. ایجاد این امکانات از سمت فیس بوک می تواند امتیازات ویژه ای را به کاربران واتساپ ارائه دهد.

آخرین تغییرات پیام رسان whatsApp

زمان ارائه این امکانات کی می‌باشد؟

هنوز تاریخ دقیقی از این بروز رسانی‌های واتساپ اعلام نشده است. همچنین ممکن است هر دو این تغییرات همزمان با هم رخ ندهند و در فواصل زمانی و با آپدیت های جدیدتر قابل استفاده باشند. اما با توجه به تصاویر اسکرین شاتی که توسط تیم پشتیبانی این برنامه پخش شده است، امید می‌رود به زودی از این قابلیت رونمایی شود.

نویسنده

NumberEz

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.