کشور موجودی قیمت
همه‌ی کشورها موجود متغیر

خرید شماره مجازی اپل

خرید شماره مجازی اپل مانند هر سرویس دیگری در ایران یکی نیاز مبرم است. مهم‌ترین کارکرد شاره مجازی اپل، اولین نیاز کاربران محصولات اپل یعنی ساخت اپل آیدی است. همانطور که می‌دانید یکی از مراحل ساخت اپل آیدی در جریان تکمیل اطلاعات حساب کاربری و احراز هویت اپل آیدی وارد کردن شماره مجازی و دریافت کد OTP است. در نامبر ایزی می‌توانید نسبت به خرید شماره مجازی آمریکا و ده‌ها کشور دیگر برای ساخت حساب کاربری اقدام کنید.

اپل

کمپانی اپل یک شرکت تکولوژی آمریکایی است که در حوزه‌ی طراحی و ساخت وسایل الکترونیکی، نرم‌افزار، سخت افزار و ارائه‌دهنده خدمات برخط فعالیت دارد. این شرکت ابتدا با اسم شرکت رایانه‌ای اپل (.Apple Computer Inc) در شهر کوپرتینو در ایالت کالیفرنیا، واقع در سیلیکون (Silicon Valley) کشور آمریکا تأسیس گردید.

کمپانی اپل در دهه‌ی هفتاد میلادی با معرفی و ارائه‍‌ی کامپیوترهای اپل I، اپل II، اپل III و به دنبال آن مکینتاش به بازار به آغاز و گسترش نوعی رایانه شخصی کمک‌های شایانی کرد.

اپل معمولاً به تولید سخت‌افزارهای نوآورانه و دارای طراحی خاص شهرت دارد. از محصولات این شرکت می‌توان به آی‌پد، آی‌مک، مک‌بوک، آی‌پاد، آیفون، اپل واچ، اپل تی‌وی و ایرپادز اشاره کرد.

همچنین این شرکت در حوزه‌ی تولید نرم‌افزار هم فعالیت دارد. نرم‌افزارهای آی‌تیونز، آی‌لایف، آی‌ورک، سیستم‌عامل مورد استفاده در کامپیوترهای این شرکت با نام مک‌اواس و سیستم عامل آی‌او‌اس در موبایل‌های اپل نیز نمونه‌هایی از فعالیت نرم‌افزاری این شرکت هستند.

مدیریت اجرایی این شرکت برعهده استیو جابز بوده‌است. او یک ماه قبل از مرگش از ریاست این شرکت کناره‌گیری کرد و به جای خود تیم کوک ریاست این مجموعه را عهده‌دار شد. استیو جابز همراه با استیو وازنیک و رونالد وین این شرکت را بنیان‌ نهادند. رونالد وین در کمتر از دو هفته پس از تأسیس شرکت سهام خود را به جابز و وزنیاک واگذار کرد.

شرکت اپل در سال ۲۰۱۷ برای دهمین سال متمادی، عنوان تحسین شده‌ترین شرکت فناوری اطلاعات در جهان را بدست آورد.

همچنین کمپانی اپل از سوی مجله فوربز یکی از مشهورترین مجله‌های اقتصادی آمریکا و جهان برای هشت سال پیاپی (از سال ۲۰۱۱ تا سال ۲۰۱۸) به عنوان ارزش‌مندترین برند جهان انتخاب شد.

در ماه آگوست سال ۲۰۱۸ ارزش سهام اپل از مرز یک تریلیون دلار گذشت. این اولین باری بود که مجموع ارزش سهام یک شرکت به چنین سطحی می‌رسید و به این ترتیب اپل به نخستین شرکت در جهان با ارزشی بیش از یک تریلیون دلار تبدیل شد. در سال ۲۰۲۰ اپل، اولین شرکت غیر دولتی شد که ارزش آن به دو تریلیون دلار می‌رسید. اپل در سوم ژانویه ۲۰۲۲ به نخستین شرکت ۳ تریلیونی تبدیل شد.