آموزش خرید شماره مجازی

چگونه یک اکانت اپل آیدی رایگان بسازیم

ساخت اپل ایدی با شماره مجازی

در این مقاله قصد داریم به طور کامل و مرحله به مرحله به آموزش ساخت اپل آیدی بپردازیم. البته با آپدیت‌های جدیدی که iTunes داشته این موضوع خیلی راحت تر از قبل شده است. پس همراه ما در ادامه متن باشید.
هر کاربری که از گوشی‌های برند اپل استفاده می‌کند دارای یک شناسه معتبر به نام اپل آیدی می‌باشد. بنابراین برای استفاده از پلتفرم‌های بی نظیر آیفون و نصب برنامه‌ها از اپ استور شما نیاز به ساخت یک Apple ID دارید. شما با خرید یک گوشی آیفون اولین کاری که باید انجام دهید ساخت همین شناسه معتبر می‌باشد. اپل از روند امنیتی بالاتری نسبت به سایر رقبایش مثل گوگل و یا مایکروسافت استفاده می‌کند. به همین جهت ممکن است ساخت اپل آیدی برای کاربرانش جهت استفاده از گجت‌های بی نظیری که ارائه می‌کند سخت به نظر بیاید. اما اگر خواننده این متن هستید نگران نباشید. ما در ادامه به صورت قدم به قدم و کامل و همچنین بدون هیچ هزینه ای به شما آموزش می‌دهیم چگونه اپل آیدی خود را بسازید. همچنین برای تمام مشکلات احتمالی که ممکن است برای شما اتفاق بیفتد نیز راه حل داریم. به صورت کلی دو روش برای ساخت اپل آیدی وجود دارد. یک اینکه ار ورژنی خاص از آیتیونز استفاده کنید که در فرایند ساخت از شما شماره موبایل نخواهد. از آنجایی که ممکن است این ورژن در درسترس نباشید روش روم روش راحت تری خواهد بود. خرید شماره مجازی برای ساخت اپل آیدی روش پیشنهادی دوم است بنابراین همراه نامبرایزی باشید.

چگونه بدون شماره تلفن اپل آیدی بسازیم

در گذشته می‌توانستید از طریق سایت appleid.apple.com بدون داشتن شماره تلفن به ساخت اپل آیدی بپردازید. اما امروزه در فرم Apple ID ملزم به وارد کردن شماره تماس هستید. به همین منظور از این روش دیگر نمی‌توان استفاده کرد. مگر اینکه یک شماره تماس خارجی معتبر داشته باشید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم از طریق شماره تلفن‌های مجازی به دلیل ماهیت نامعتبر شرکت‌های ارائه دهنده آن، مشکل تاریخ انقضای این شماره‌ها و مبحث مشترک بودن این شماره‌ها که ممکن است در آینده موجب ایجاد مشکلاتی برای شما شود، به هیچ عنوان استفاده نکنید. برای ساخت یک اپل آیدی و طی کردن مراحل آن نیازی به برنامه‌هایی که تغییر IP می‌دهند ندارید.
برای اینکه اپل آیدی خود را بدون شماره تلفن و از طریق برنامه iTunes بسازید، باید ابتدا نرم افزار آن را بر روی سیستم خود نصب کنید. نکته ای که وجود دارد این است که نسخه‌های جدید این برنامه نیز برای ساخت اپل آیدی از شما شماره تلفن می‌خواهد. بنابراین جهت ساخت بدون شماره تماس، نسخه‌های قدیمی‌تر آن را نصب کنید. پیشنهاد تیم نامبرایزی به شما استفاده از نسخه 12.10.5.12 iTunes می‌باشد. در صورت استفاده از نسخه‌های جدید مثل 12.10.7 نمی‌توانید به ساخت Apple ID بپردازید.

مرحله اول ساخت اپل آیدی با iTunes

1. وارد برنامه iTunes خود شوید و مطابق تصویر زیر به پیش بروید.
2. گزینه Account را در قسمت بالا و سمت چپ منو انتخاب کنید تا منوی آن باز شود.
3. حال گزینه Sign In را کلیک کنید تا یک پنجره جدید برای شما باز شود.

ساخت اپل ایدی با شماره مجازی

مرحله دوم ساخت اپل آیدی با iTunes

پنجره ای که در مرحله اول باز شد، مربوط به حالتی است که شما از طریق آیتونز بخواهید به حساب کاربری اپل آیدی خود وارد شوید. اما همانطور که در عکس می‌توانید مشاهده کنید، برای ساخت Apple ID نیز یک گزینه وجود دارد. برای این کار باید بر روی گزینه Create New Apple ID کلیک نمایید.

ساخت اپل ایدی با شماره مجازی

مرحله سوم ساخت اپل آیدی با iTunes

با زدن گزینه گفته شده در مرحله قبلی با توجه به اطلاعات ایمیل‌تان یک شناسه و رمز عبور برای اپل آیدی خود تعریف نمایید. برای این کار در فیلد اول یک آدرس ایمیل شخصی خود را باید وارد نمایید تا به عنوان اپل آیدی تعریف شود. سپس یک رمز عبور نیز برای آن تعریف نمایید. فقط به این نکته توجه کنید که حتما آدرس ایمیلی که وارد می‌کنید معتبر باشد و کار کند. زیرا کد تائید را باید از ایمیلی که وارد میکنید دریافت نمایید. بنابراین از ایمیل‌های جعلی و یا مجازی و یا ایمیل‌هایی که رمز عبورشان را به خاطر ندارید استفاده نکنید. هر آدرس ایمیلی را که وارد نمایید به عنوان شناسه Apple ID شما ثبت می‌شود و از آن میتوانید برای استفاده از خدمات اپ استور استفاده کنید.
در قسمت بعدی برای ساخت اپل آیدی باید کشور یا منطقه جغرافیایی خود را انتخاب نمایید. چون از آدرس پستی متعلق به امریکا استفاده می‌کنید باید این گزینه را بر روی United States قرار دهید. حال قوانین و ضوابط موجود را تایید تا گزینه Continue در قسمت پایین وسمت راست صفحه فعال گردد. با زدن بر روی گزینه Continue می‌توانید به مرحله ساخت اپل آیدی بدون نیاز به شماره تماس وارد شوید.

ساخت اپل ایدی با شماره مجازی

مرحله چهارم ساخت اپل آیدی با iTunes

با توجه به تصویر بالا گزینه های موجود را برایتان شرح می‌دهیم.
1. در این قسمت نوبت وارد کردن اطلاعات شخصی شما برای ساخت اپل آیدی رسیده است. نباید اطلاعاتی که در این قسمت وارد می‌کنید در اختیار کسی قرار دهید. زیرا افراد می‌توانند با در دسترس داشتن این اطلاعات به Apple ID شما دسترسی پیدا کنند .همچنین این اطلاعات زمان بازیابی اطلاعات اپل آیدی شما و یا تغییر رمز عبور‌تان ضروری می‌باشد.بنابراین ابتدا نام و نام خانوادگی و تاریخ تولدتان را باید در این قسمت وارد کنید. اگر تاریخ تولدتان به میلادی را نمی‌دانید کافی است از طریق سایت time.ir تاریخ تولد‌تان را به راحتی به میلادی تبدیل کرده و در این قسمت وارد کنید.
2. سپس سه سوال امنیتی انتخابی از جانب شما باید انتخاب شود. پاسخ سوال‌هایی که انتخاب می‌کنید به خاطر بسپارید. زیرا ممکن است در آینده زمان بازیابی اطلاعات‌تان یا زمانی که بخواهید یک گیف کارت یا اپلیکیشن بخرید به این اطلاعات احتیاج داشته باشید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم پاسخ‌های این سوالات را در جایی ذخیره کنید. زیرا اگر اپل به حساب شما مشکوک شود و یا پاسخ سوالات را اشتباه وارد کنید حساب کاربری شما مسدود خواهد شد. پس حتما پاسخ این سوالات را در جایی برای خودتان یادداشت یا ذخیره نمایید.
3. در ادامه کار گزینه موجود را پیشنهاد می‌کنیم غیر فعال کنید. زیرا این قسمت چندان اهمیت خاصی ندارد و مربوط به دریافت پیام‌های مربوط به اخبار و تازه‌های اپل می‌باشد. اگر فعال باشد ممکن است باعث پر شدن بیش از حد باکس ایمیلتان شود.
4. حال نوبت آن رسیده که با پر شدن فیلد‌های موجود بر روی گزینه Continue کلیک نمایید تا وارد مرحله بعدی ساخت اپل آیدی خود شوید.

مرحله پنجم ساخت اپل آیدی با iTunes

در این قسمت برای ساخت اپل آیدی باید اطلاعاتی مربوط به آدرس پستی شما و اطلاعات پرداخت تکمیل شود. سپس طبق مراحل زیر کار را دنبال کنید.

1. ابتدا بر روی گزینه None کلیک کنید.
2. یکبار دیگر اطلاعات نام و نام خانوادگی تان را وارد نمایید. برای وارد کردن یک آدرس پستی متعلق به امریکا می‌توانید به وب‌سایت fakeaddressgenerator مراجعه نمایید. در سایت گفته شده زمان دریافت آدرس پستی جعلی، اطلاعات حساب بانکی جعلی نیز وجود دارد. اما پیشنهاد میکنیم اصلا از آن استفاده نکنید و فیلد‌های Apt و suite و bldg را پر نکنید. شهر مورد نظر را با توجه به آدرس پستی وارد کرده و از بین ایالات امریکا، ایالت مرتبط به آدرستان را انتخاب کنید.

حال کافی است بر روی گزینه Continue کلیک کنید تا اطلاعاتی که وارد نمودید ثبت شوند و بتوانید وارد مرحله بعدی شوید.

ساخت اپل ایدی با خرید شماره مجازی

مرحله ششم ساخت اپل آیدی با iTunes

در این مرحله از ساختن اپل آیدی باید شناسه خود را تایید نمایید. از آنجایی که شما شماره تماسی وارد نکرده‌اید، برای تایید Apple ID خود باید وارد ایمیلتان شوید. در غیر اینصورت کد تاییدیه به شماره تلفن ارسال می‌شود. اما شما در این روش شماره تماسی برای ارسال کد ثبت ننموده‌اید. بنابراین باید ایمیلتان را بررسی کنید. با وارد شدن به ایمیل خود پیامی‌ که جهت تایید ساخت اپل آیدی شما از سمت شرکت اپل آمده باز کرده و کد 6 رقمی‌ موجود را تایپ کنید. اگر بعد از چک کردن Inbox متوجه شدید ایمیلی دریافت نکرده‌اید حتما برای دریافت مجدد ایمیل بر روی گزینه Request a New Code کلیک کنید. بعد از وارد نمودن کد، گزینه Verify فعال می‌شود که با زدن بر روی آن راهی مرحله آخر از ساخت Apple ID خواهید شد.

مرحله هفتم ساخت اپل آیدی با iTunes

در مرحله آخر ساخت اپل آیدی پیامی ‌به شما نمایش داده می‌شود مبنی بر این که Apple ID شما در حال آماده سازی می‌باشد. چند لحظه ای را باید منتظر بمانید تا این فرآیند تکمیل شود. بعد از اتمام پیام حاوی متن : ” شما اکنون می‌توانید از اپل آیدی خود برای دسترسی به خدمات استفاده کنید” به شما نمایش داده می‌شود. حال اگر بر روی گزینه Continue بزنید، می‌توانید وارد قسمت Store برنامه آیتونز شوید.
نکته: این احتمال وجود دارد که در انتهای کار پیغامی ‌به شما نمایش داده شود مبنی بر اینکه گزینه Two-Step Authentication را فعال کنید. در صورت مواجهه با این پیام بر روی Skip کلیک کنید تا پنجره پیام بسته شود. زیرا در روند انجام این پیغام از شما درخواست شماره تماس می‌شود. بنابراین فعالش نکنید.
شما برای ساخت اپل آیدی به یک آدرس و شماره تماس نیاز دارید باید قبل از اینکه اکانت‌تان را درون سایت اپل بسازید به این اطلاعات دست پیدا کنید.

یافتن آدرس برای ساخت Apple ID

برای به دست آوردن آدرس جهت ساخت اپل آیدی باید به وبسایت fakeaddressgenerator مراجعه نمایید. بنابراین نیاز است از یک برنامه جهت تغییر IP خود مثل یک VPN استفاده نمایید. حال با کلیک بر روی گزینه Random Address در حالی‌که هنوز در همان صفحه حضور داید، برنامه VPN خود را خاموش کنید و طبق ادامه مراحلی که در ادامه بیان می‌شود پیش بروید. دلیل انجام این کار را در انتهای مقاله بررسی می‌کنیم.

خرید شماره مجازی اپل برای ساخت اپل آیدی

کاربران ایرانی با توجه به محدودیت‌های موجود دو راه برای ساخت اپل آیدی خود دارند.
1. اولین گزینه و مطمئن‌ترین روش استفاده از یک شماره واقعی متعلق به یک دوست و یا آشنا و ساکن در خارج از ایران می‌باشد.
استفاده از شماره تلفن در زمان ساخت اپل آیدی به دلیل بالا بردن امنیت کاربران است. به همین دلیل اگر بتوانید یک شماره تماس واقعی وارد نمایید که در دسترس باشد، مطمئنا در صورت نیاز به کار‌تان می‌آید. اما متاسفانه این راه برای کاربران ایرانی غیر قابل استفاده است. به همین دلیل بسیاری از کاربران ایرانی از شماره‌های مجازی که در ادامه به آن بیشتر می‌پردازیم روی می‌آورند.
2. ایجاد شماره مجازی و امکان استفاده کردن از امکاناتی که به صورت رایگان و یا پولی ارائه می‌شود. این روش برای کاربران ایرانی مناسب است و با قیمت ارزان انجام می‌شود.
یکی از متداول‌ترین و امن‌ترین روش‌هایی که کاربران ایرانی از آن استفاده می‌کنند، استفاده از شماره مجازی می‌باشد. شاید در ابتدا فکر کنید این روش غیرقانونی است. اما استفاده از شماره مجازی کاملا قانونی است و شرکت‌های مختلفی جهت استفاده‌های شخصی و سازمانی به ارائه این شماره‌ها می‌پردازند. این شماره‌ها با استفاده از کد کشور‌های مختلف موجود هستند.
در نامبر ایزی می‌توانید به راحتی و با هزینه‌ی بسیار پایین نسبت به خرید شماره مجازی اقدام کنید. در نامبر ایزی شماره مجازی با پیش شماره‌ی ده ها کشور ارائه می‌شود.

نکاتی که باید برای ساخت اپل آیدی به آن توجه کنید

شرکت اپل امنیت بالایی دارد به همین جهت مدام اطلاعات وارد شده کاربران را بررسی و مواردی که جعلی باشد را حذف می‌کند. پیش‌تر در مبحث صحت آدرسی که برای ساخت اپل آیدی باید وارد می‌کردیم به تفصیل بررسی شد. بنابراین این احتمال وجود دارد که برای برخی از شماره‌ها در زمان استفاده از سرویس‌هایی که گفته شد پیغام خطایی مبنی بر صحیح نبودن شماره تلفن صادر شود. برای حل این مشکل باید هر شماره‌ای که در سایت موجود است امتحان نمایید تا به شماره‌ای برسید که به تایید اپل برسد.
برای زمانی که از سرویس‌های دریافت پیامک برای ساخت اپل آیدی استفاده می‌کنید این موضوع را در نظر داشته باشید که صاحب خطی که پیامک به آن ارسال می‌شود شما نیستید. ممکن است در گذر زمان بسیاری از سرویس‌هایی که گفته شد شماره‌های فعالشان را تغییر دهند. بنابراین اگر در آینده به تایید شماره تلفن نیاز پیدا کنید احتمالا به مشکل بر می‌خورید و امکان انجام آن را نداشته باشید. به همین جهت پیشنهاد می‌کنیم همیشه از اطلاعات ضروری خود مثل تصاویر و ویدئو‌های موجود در گالری، پیام‌ها و … یک نسخه پشتیبان تهیه نمایید. همچنین سعی نمایید اطلاعات مهم و ضروری خود را در iCloud ذخیره نکنید. چون این احتمال وجود دارد دسترسی به آن برایتان غیر‌ممکن شود.
ذخیره شماره‌ای که برای ساخت اپل آیدی استفاده کردید یا آدرس سایتی که از آن استفاده نموده‌اید را در یک پوشه امن فراموش نکنید. زیرا یک احتمال کمی ‌وجود دارد که شاید در صورت نیاز با وارد کردن اطلاعات قبلی با مشکلی روبرو نشوید و بتوانید دوباره از آن استفاده کنید. همچنین پیشنهاد می‌کنیم هیچ گاه گزینه find my phone را فعال نکنید. همچنین از حالت امنیتی احراز هویت دو مرحله‌ای نیز استفاده ننمایید. یا بهتر است بر روی اکانتی که با کمک شماره مجازی ساخته‌اید هیچ گونه حسابی باز نکنید تا اطلاعاتی بر روی آن ثبت نشود. یک نکته مهم دیگری که وجود دارد نیز این می‌باشد که ممکن است ریست فکتوری یا ریکاوری کردن باعث شود دیگر نتوانید از گوشی آیفون گران‌قیمت خود استفاده کنید.

آموزش قدم به قدم و تصویری برای ساخت اپل آیدی با شماره مجازی

در چند ماه گذشته امکان ساخت اپل آیدی بسیار راحت‌تر از قبل شده و دیگر نیازی به استفاده از برنامه آیتونز نیست. شما به راحتی و به آسانی می‌توانید با رفتن به صفحه رسمی‌آیفون یا اپل و با استفاده از گوشی در دست تان برای خود یک Apple ID بسازید. این نکته را در نظر داشته باشید که اگر برای ساخت اپل آیدی از طریق سایت اپل اقدام کنید دیگر نیازی نیست از نرم‌افزار‌های تغییر آی پی استفاده نمایید. بنابراین چنانچه از VPN در حال استفاده هستید آن را خاموش کنید.

ساخت اپل آیدی

قدم اول ساخت اپل آیدی با شماره مجازی:

اولین اقدام برای ساخت اپل ایدی، تهیه‌ی شماره مجازی است. برای این کار ابتدا در سایت نامبر ایزی ثبت نام کرده و نسبت به شارژ حساب خود اقدام کنید. سپس از میان محصولات شماره مجازی اپل را انتخاب و نسبت به خرید شماره مجازی اپل اقدام کنید.

قدم دوم ساخت اپل آیدی با شماره مجازی:

ابتدا سایت appleid.apple.com را باز کنید و بر روی Create Your Apple ID کلیک نمایید.

قدم سوم ساخت اپل آیدی با شماره مجازی:

در این مرحله باید اطلاعات شخصی خود را به ترتیب زیر وارد نمایید.
1. اطلاعات اولیه خود مثل نام و نام خانوادگی‌تان، تاریخ تولد و کشور ( ایالت متحده وارد کنید.) می باشد.
2. آدرس ایمیلی که به آن دسترسی دارید و پسوردش را فراموش نکرده‌اید را وارد نمایید. شما می‌توانید هر ایمیلی که تمایل دارید وارد نمایید. اما برای استفاده‌های بعدی حتما از یک ایمیل معتبر استفاده کنید. به همین جهت از وارد کردن ایمیل جعلی یا ایمیلی که رمز عبورش را فراموش کرده‌اید، خودداری کنید. هر آدرس ایمیلی که وارد کنید همان شناسه گوشی شما یا اپل آیدی شما است. حال رمز عبور خود را وارد کنید. بهتر است برای رمز عبور خود حداقل از 8 کاراکتر و ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک و عدد استفاده کنید. اگر ایمیل ندارید قبل از ساخت اپل آیدی یک اکانت ایمیل برای خود بسازید. ما در نامبرایزی به شما Gmail و Outlook را پیشنهاد می‌کنیم.
3. شماره تماس‌تان را وارد نمایید.
4. اگر این گزینه‌ها فعال باشد ایمیل‌های تبلیغاتی از سوی اپل برای شما ارسال خواهد شد. می‌توانید این سه گزینه را غیر فعال کنید.
5. در ادامه یک متن به شما نشان داده می‌شود که باید در کادر موجود وارد نمایید و گزینه Continue را بزنید.

قدم چهارم ساخت اپل آیدی با شماره مجازی:

در این مرحله از ساخت اپل آیدی برای تایید احراز هویت شما، یک ایمیل و پیام با توجه به اطلاعاتی که وارد نموده‌اید ارسال می‌شود. این اطلاعات را در کادر‌های موجود به ترتیب وارد نمایید.

قدم پنجم ساخت اپل آیدی با شماره مجازی:

اگر گزینه Edit در بخش Payment & Shipping را بزنید، می‌توانید اطلاعات کلی مرتبط با اپل آیدی خود را بررسی کنید.

قدم ششم ساخت اپل آیدی با شماره مجازی:

در این قسمت می‌توانید اطلاعاتی که مرتبط با آدرس و مشخصات پرداخت شما است را طبق مراحل زیر وارد کنید.
1. کشور مورد نظر را امریکا وارد نمایید.
2. برای لیست نحوه پرداخت گزینه None را انتخاب کنید.
3. بعد از وارد نمودن نام و نام خانوادگی خود باید یک آدرس برای اطلاعات خود وارد نمایید که با توجه به کشوری انتخابی شما باید متعلق به امریکا باشد. برای دریافت آدرس به سایت fakeaddressgenerator سر بزنید تا بتوانید یک سری اطلاعات برای وارد کردن جهت آدرس خود داشته باشید. همچنین گزینه‌های apt, suite, bldg را بدون پر کردن رها کنید. از آدرس‌های تصویر پایین نیز می‌توانید استفاده کنید. برای رفتن به سایت مورد نظر باید IP خود را تغییر دهید به همین جهت باید از نرم افزار‌های تغییر IP یا VPN استفاده نمایید. سرویس مذکور این امکان را به شما می‌دهد که اطلاعاتی جعلی مثل نام و نام خانوادگی یک شخص، وضعیت اشتغال و سکونت او، شرایط جسمی ‌و حساب بانکی و یک سری اطلاعات شخصی نادرست به دست بیاورید. سعی کنید از بین موارد گفته شده فقط از آدرس داده شده استفاده کنید و به هیچ وجه اطلاعات بانکی را برای اپل آیدی خود وارد نکنید.

4. حال باید بر روی گزینه‌ی copy billing address کلیک کنید تا هر اطلاعاتی که در بالا وارد نمودید، در کادر پایین یعنی Shipping Address نیز کپی شود.

با این کار مشاهده می‌کنید که اطلاعات موجود در بخش Payment & Shipping تغییر خواهد کرد. حال اپل آیدی شما ساخته شده و می‌توانید در دستگاه آیفون خود از آن و قابلیت‌هایش استفاده نمایید.
5. اطلاعات وارد شده در کادر دوم را بررسی کنید که درست کپی شده باشد.
6. در صورت صحیح بودن اطلاعات در قسمت بالای صفحه گزینه Save را بزنید.

ساخت اپل ایدی

قدم هفتم ساخت اپل آیدی با شماره مجازی:

با انجام مراحل بالا اپل آیدی شما ساخته شد. اما پیشنهاد می‌کنیم مطابق تصویر زیر یک آدرس ایمیل دیگر برای شرایط خاص و جهت امنیت و پشتیبانی بیشتر از اکانت‌تان وارد نمایید.

با این کار اگر اتفاقی برای اپل آیدی شما بیفتد با کمک این ایمیل می‌توانید از اپل درخواست کنید یک لینک برای تغییر رمز‌عبور‌تان یا پاسخ سوالات امنیتی شما ارسال نماید. برای انجام این کار در صفحه مربوط به اطلاعات کلی Apple ID، برای گزینه Add a Rescue Email در بخش Security، ایمیل‌تان را در پنجره باز شده وارد کنید. حال ایمیلی به آدرسی که وارد نمودید ارسال خواهد شد که حاوی کد تایید است. این کد را در پنجره جدیدی که باز می‌شود باید وارد نمایید. حال بخش Rescue Email را مجدد چک کنید که آیا ایمیل پشتیبان‌تان وجود دارد یا خیر.

ساخت اپل ایدی

قدم هفتم ساخت اپل آیدی با شماره مجازی:

پیش تر شرکت اپل در زمان ساخت اپل آیدی، سوال امنیتی و پاسخ آن را در اولین مرحله بعد از وارد نمودن ایمیل و نام کاربری از کاربران می‌پرسید. اما در نسخه‌های جدید‌تر آن شماره تلفن همین نقش را برای امنیت کاربران ایفا کرد. اما ما پیشنهاد می‌کنیم جهت امنیت اکانت‌تان در زمان ریکاوری و یا نیاز، حتما این قسمت را در زمان ساخت اپل آیدی تکمیل کنید. یعنی در صفحه‌ای که مربوط به اطلاعات کلی حساب کاربری شما است در قسمت Security، باید بر روی گزینه‌ی Change Questions کلیک نمایید. حال از شما سه سوال می‌پرسد که باید پاسخ مطلوبتان را وارد کنید و بر روی Continue بزنید.

این نکته را فراموش نکنید که این پاسخ‌هایتان را در جایی ذخیره کنید تا در صورت نیاز به آن دسترسی داشته باشید. زیرا در صورت به مشکل برخوردن اپل آیدی، سوالات مزبور به صورت رندوم از شما پرسیده می‌شود و ممکن است به همین ترتیب نباشد. اگر پاسخ اشتباه به این سوالات بدهید برای ورود به مشکل بر می‌خورید و بسیار سخت ورود پیدا می‌کنید و شاید تنها از طریق یک شماره تماس بتوانید به اکانت‌تان ورود کنید. همچنین زمانی که قصد استفاده از گیف کارت و یا خرید یک برنامه در اپ استور را داشته باشید نیز اپل به صورت تصادفی از بین سوالات، از شما پرسش می‌کند. در صورتی که نتوانید پاسخ صحیحی بدهید اکانت اپل آیدی شما بلاک خواهد شد.

خطای عدم فعالیت پیوسته کاربرد اپل آیدی

زمانی‌که مشغول به ساخت اپل آیدی خود هستید اگر مدت زمان معینی صفحه شما بدون هیچ تغییر و عملکردی باشد، خود به خود توسط سایت اپل به صفحه اول بازگشت داده می‌شوید. بنابراین در مرحله اول در بخش معین شده آدرس اپل آیدی خودتان را وارد کنید. اگر بعد از این کار از شما درخواست وارد کردن پسورد شد، یعنی Apple ID شما به درستی ثبت شده است و جهت تکمیل اطلاعاتتان اقدام کنید.( دقیقا از قدم چهارم به بعد). اگر به درستی قدم دوم را طی کنید نیازی نیست مراحل ساخت را از نو انجام دهید. زیرا اپل شما را به صفحه تایید کردن آدرس وارد شده هدایت می‌کند که باید از قدم چهارم به بعدی که در بالا اشاره شد را طی کنید. همچنین اگر به شما اخطار داد که آدرس وارد شده اشتباه است باید از نو شروع به کار کنید.
بنابراین بهتر است قبل از شروع ساخت اپل آیدی، ابتدا یک آدرس جعلی دریافت کنید و در ایمیلی که در زمان ساخت وارد نمودید منتظر دریافت یک کد شش رقمی ‌باشید.

نویسنده

NumberEz

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.