خرید شماره مجازی وایبر
کشور موجودی قیمت
همه‌ی کشورها موجود متغیر

خرید شماره مجازی وایبر

پیام رسان وایبر یکی از قدیمی‌ترین پیام رسان‌هایی است که در دوره‌ی آغاز رشد تلفن‌های هوشمند در بین مردم محبوبیت داشت. وایبر نیز همانند دیگر پیام رسان‌ها برای ثبت نام و استفاده از اپلیکیشن از شما شماره‌ی معتبر می‌خواهد. اگر به دنبال حفظ حریم شخصی برای استفاده از این اپلیکیشن هستید، بهترین راه خرید شماره مجازی وایبر است. نامبر ایزی اپراتور ارائه دهنده‌ی شماره مجازی به شما این امکان را می‌دهد تا اقدام به خرید شماره مجازی مخصوص وایبر با هر پیش‌شماره از هر کشوری که بخواهید بکنید. توجه داشته باشید نتایج سواستفاده از شماره مجازی برعهده‌ی کاربر می‌باشد. 

وایبر

وایبر یک اپلیکیشن پیام‌رسان برای تلفن‌های هوشمند است که توسط شرکت وایبر طراحی و توسعه داده شده‌است. در وایبر افزون بر پیام‌رسانی متنی، کاربران می‌توانند به تبادل عکس، فیلم و استیکر بپردازند. نرم‌افزار وایبر برای سیستم عامل‌های مک اواس، اندروید، بلک‌بری، آی‌اواس، سیمبیان، بادا، ویندوز فون و مایکروسافت ویندوز در دسترس قرار دارد.

ویژگی‌های اصلی این وایبر بر روی سیستم‌عامل‌های اندروید و آی او اس و ویندوزفون مکالمه، ارسال متن و تصویر، استیکر و… است. این برنامه بصورت کاملاً رایگان در اختیار قرار گرفته‌است. همانطور که در بالا گفته شد، برای ثبت نام در این برنامه باید شماره تلفن همراه شخص به آن اعلام شود و توسط یک پیام کوتاه، کد ورود به برنامه به کاربر اعلام می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند توسط همان تلفن همراه برنامه را بر روی کامپیتر شخصی شخصی یا تبلت خود نصب کنند و به صورت همزمان از این برنامه در همگی آن‌ها استفاده کنند.