حتما برای شما هم نیز پیش آمده که بخواهید در پیام رسان‌هایی مانند تلگرام یا واتساپ و یا در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک، توییتر و … حساب کاربری بسازید. اما به دلایلی نمی‌توانید از شماره‌ی شخصی خود استفاده کنید. و یا می‌خواهید جدای از شماره‌ی شخصی خود برای کسب و کار خود شماره‌ای جداگانه برای شبکه‌های اجتماعی داشته باشید. اگر چنین نیازی دارید برای آموزش ساخت شماره مجازی تلگرام، اینستاگرام و … با ما همراه باشید.

خرید شماره مجازی

شماره مجازی چیست؟

شماره مجازی شماره‌ای است که به یک مکان ثابت محدود نیست. از شماره‌های مجازی می‌توان برای برقراری یا دریافت تماس با هر دستگاهی از جمله موبایل یا اپلیکیشن بهره برد. این امکان برای کارکنان در سازمان یا افرادی که در خانه بصورت فریلنسر کار می‌کنند، بسیار خوب است. در حال حاضر عمده‌ی کاربران از شماره‌ مجازی برای ساخت اکانت کاربری در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها برای دریافت اس ام اس تایید استفاده می‌کنند.

آموزش ساخت شماره مجازی

پیش از این اگر قبلا از سرویس‌های شماره مجازی استفاده کرده باشید، احتمالا با سرویس‌های ساخت شماره مجازی مانند NextPlus، Textnow، TextPlus و… آشنا هستید. همچنین احتمالا می‌دانید که برخی از این سرویس‌ها از کار افتاده‌اند، یا به دلیل مسائل تحریمی امکان استفاده از آنها دیگر وجود ندارد. اپلیکین تکست نو که یک نرم افزار محبوب برای دریافت شماره مجازی رایگان بود به نرم افزارهای دور زدن تحریم و فیلترینگ نیز خدمتی ارائه نمی‌دهد.

مساله‌ی مهم‌تر اینکه شماره‌های این سرویس‌ها از طرف پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام اصطلاحا بن و یا مسدود شده‌اند. پس می‌توان نتیجه گرفت که استفاده از اپلیکیشن‌هایی که قبلا مرسوم بود دیگر ممکن نیست. اما راه حل چیست؟

بهترین، راحت‌ترین، ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش برای ساخت شماره مجازی، استفاده از سرویس نامبرایزی است. در ادامه مراحل دریافت شماره مجازی از پنل نامبر ایزی را خواهید خواند.

خرید و ساخت شماره مجازی از نامبر ایزی بسیار ساده و آسان است. قبل از خرید باید بدانید برای چه سرویسی نیاز به شماره مجازی دارید. شماره مجازی تلگرام یا شماره مجازی اینستاگرام ؟ امکان خرید شماره مجازی برای هر سرویسی اعم از تلگرام و دیگر پیام رسان‌ها، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی و سایت‌هایی مانند مایکروسافت، دیسکورد، اپل، استیم و… که لازم داشته باشید در نامبرایزی وجود دارد. در واقع این سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها برای احراز هویت و تکمیل حساب کاربری برای شما نیاز به یک شماره‌ای دارند که برایتان کد یک بار مصرف ارسال کنند.

برای خرید شماره مجازی ابتدا می‌بایست در وب سایت نامبر ایزی ثبت نام کنید. ثبت نام در نامبر ایزی بسیار ساده و آسان است. پس از آن وارد پنل کاربری خود شده و اقدام به افزایش موجودی خود متناسب با تعداد شماره، نوع سرویس و کشوری که مد نظر دارید، کنید.

پس از افزایش موجود می‌توانید نسبت به دریافت شماره اقدام کنید. شماره‌ی دریافتی را در پتلفرم، سایت و یا اپلیکیشن مورد نظر ( مثلا فیس‌بوک یا تلگرام) وارد کنید. سپس منتظر دریافت کد در پنل کاربری خود در نامبر ایزی شوید. کد دریافتی در در اپلیکیشن وارد کنید. به همین راحتی. نکته‌ی قابل توجه و در واقع مزیت مهم شماره‌های نامبر ایزی این است که توسط پتلفرم‌ها مسدود نشده‌اند.

همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی مخصوص به خرید شماره مجازی، خدمات و اپلیکیشن‌هایی که بیشترین کاربرد را دارند، مانند شماره مجازی تلگرام، واتساپ و…، مشاهده کنید. در صفحه‌ی مربوطه میتوانید ابتدا اپلیکیشن مورد نظر را انتخاب کنید و پس از آن بر اساس موجودی و قیمت، کشور با پیش شماره مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. در این صفحه فقط تعدادی از خدمات ارائه شده لیست شده‌اند و باقی خدمات که بیش از 100 مورد هستند در پنل کاربری قابل دسترسی است.

برخی خدمات پرکاربرد

نویسنده

NumberEz

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.