خرید شماره مجازی واتساپ
کشور موجودی قیمت
همه‌ی کشورها موجود متغیر

خرید شماره مجازی واتساپ

بهترین راه برای داشتن حساب‌های کاربری متعدد واتساپ، خرید شماره مجازی واتساپ است. از شماره مجازی واتساپ می‌توان برای کارکردهای متععدی از جمله پشتیبانی و… استفاده کرد. توجه داشته باشید نتایج سواستفاده از شماره مجازی برعهده‌ی کاربر می‌باشد. 

واتساپ

واتساپ یک اپلیکیشن پیام‌رسانی برای تلفن‌های هوشمند است که برای پتلتفرم‌های اندروید،  آی‌اواس،ویندوز، وب، لینوکس و مک‌اواس دردسترس است. این نرم افزار توسط شرکت سهامی واتس‌اَپ ساخته شده است. مؤسس شرکت و سازنده‌ی این برنامه یان‌کوم است و در نهایت در فوریه‌ی سال 2014 به قیمت 19 میلیارد دلار توسط فیس‌بوک خریداری شد. در اواسط سال ۱۳۹۴ واتس‌اَپ از نسخه‌ی زبان فارسی سایت خود رونمایی کرد. این پیام‌رسان در حال حاضر با حساب زبان شیرین فارسی، ۴۶ زبان زنده‌ی دنیا را پشتیبانی می‌کند.

محبوبیت این روزهای پیام‌رسان‌ها بخاطر کاربردشان بین مردم از چشم پوشیده نیست. به طوری‌که هر شخص حقیقی و حقوقی برای استفاده‌های روزمره و یا پشتیبانی کسب‌وکار خود به این اپلیکیشن‌ها نیاز دارد. واتساپ بیزینس (به انگلیسی: WhatsApp Business) نسخه‌ کسبوکاری واتس اپ است که در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۶ (۲۹ ژانویه ۲۰۱۸ میلادی) توسط شرکت واتساپ انتشار یافت. هدف از منتشر کردن این نسخه از واتساپ کمک به اشخاصی بود که می‌خواستند علاوه بر استفاده از واتساپ به صورت شخصی برای کسب و کار خود نیز از آن و امکاناتی که دراختیارشان میگذارد، بهره ببرند.