آموزش اینستاگرام

آموزش ارسال لایو دو نفره در اینستاگرام

آموزش ارسال لایو دو نفره در اینستاگرام

یکی از قابلیت‌های جدیدی که بعد از آخرین نسخه آپدیت اینستاگرام شاهد آن بودیم، قابلیت اضافه کردن یک مهمان به ویدیو‌های لایو می‌باشد. ابن قابلیت جذاب که به لایو دو‌نفره نیز مشهور است موضوع بحث این مقاله از نامبرایزی می‌باشد. چنانچه شما هم دوست دارید اطلاعات جامعی در این خصوص به دست بیاورید تا انتهای متن همراه ما باشید.

آشنایی با قابلیت ویدیو لایو دو‌نفره در اینستاگرام

قابلیت لایو اینستاگرام یکی از امکانات جالب این اپلیکیشن است که به طور حتم با آن آشنا هستید. اما اگر نیاز دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید نیز، می‌توانید به مطالعه مقاله آموزش استفاده از قابلیت Instagram live video بپردازید. امکانات جانبی لایو Instagram در هر نسخه آپدیتش بیشتر می‌شود، جدیدترین آن قابلیت اضافه کردن مهمان در ویدیو لایو می‌باشد. با اضافه شدن این قابلیت در اینستاگرام، شما می‌توانید در حین ارسال ویدیو لایو خود، یک مهمان را نیز به پخش زنده خود دعوت کنید و به بیان دیگر به صورت دو‌نفره ویدیو خود را در اختیار فالوورهای‌تان قرار دهید. ما در ادامه این مقاله به شما آموزش خواهیم داد که چگونه یک ویدیو لایو دو‌نفره داشته باشید. اما در صورت نیاز می‌توانید از طریق شماره تلفن کارشناسان موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

آموزش ارسال لایو دو نفره در اینستاگرام

چگونه یک مهمان به لایو ویدیوی اینستاگرام اضافه کنیم؟

با توجه به مطالبی که عنوان شد این سوال مطرح می‌شود که چگونه می‌توان در اینستاگرام یک لایو دونفره ایجاد کرد. انجام این کار بسیار ساده است و کافی است مراحل زیر را انجام دهید.

• در اولین اقدام باید وارد ارسال یک ویدیو لایو شوید.  برای این کار وارد اینستاگرام‌تان شوید. 

• حال با کشیدن صفحه از چپ به راست به قسمت ارسال استوری وارد شوید. 

• سپس از گزینه‌های موجود بر روی Live ضربه زده و start live video را بزنید. ویدیو لایو شما آغاز می‌شود.

• باید کمی‌ منتظر بمانید تا فالوورهایتان به لیست نمایش Live video شما بپیوندند. 

• شما می‌توانید هم از بین کسانی که در لایو شما حضور دارند فردی را به عنوان مهمان لایو خود انتخاب کنید. هم می‌توانید از لیست خود شخصی را انتخاب کنید.

• زمانی که افراد مورد نظر به لایو شما اضافه شدند، کافی است برای ایجاد یک لایو دونفره بر روی آیکون آدمک موجود در گوشه سمت راست صفحه گوشی ضربه بزنید.

• حال کافی است از لیست موجود فرد مورد نظر‌‌تان را انتخاب نمایید.

 
آموزش ارسال لایو دو نفره در اینستاگرام

با انجام این کارها برای طرف مقابل شما یک پیغام ارسال می‌شود. حال اگر فرد مورد نظر درخواست‌تان را قبول کند می‌توانید یک لایو دونفره در اینستاگرام را داشته باشید. با این کار سایر دوستان‌تان همزمان هر دو نفر شما را در لایو اینستاگرام می‌بینند. در واقع صفحه لایو شما به دو قسمت تقسیم می‌شود و هر دو با هم در یک تصویر قابل رویت خواهید بود. این یعنی می‌توانید همزمان دو‌نفره در یک ویدیو لایو حضور داشته باشید. بعد از اتمام ویدیو نیز کافی است بر روی گزینه End بزنید تا ویدیو لایو شما به اتمام برسد. به همین سادگی و با همین چند حرکت ساده می‌توانید از ارسال یک ویدیو لایو دو‌نفره در اینستاگرام لذت ببرید.

جمع‌بندی مطالب ارائه شده بالا در یک نگاه

در این مقاله از نامبرایزی شاهد آموزش ارسال یک لایو دونفره در اینستاگرام بودید. اگر در حین اجرای این کار و یا مطالعه متن دچار اشکال و یا سوالی شدید حتما با تیم کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید.

نویسنده

NumberEz

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.