آموزش واتساپ

چگونه از قابلیت اشتراک گذاری اطلاعات واتساپ در فیس بوک جلوگیری کنیم

انتقال چت در واتساپ

چگونه از قابلیت اشتراک گذاری اطلاعات واتساپ در فیس بوک جلوگیری کنیم

از جمله امکانات جدید واتساپ که خیلی با استقبال رو به رو نشد، اشتراک گذاری و انتقال اطلاعات کاربرانش به اکانت فیس بوک‌شان می باشد. در ادامه این متن قصد داریم روش غیر فعال کردن این اشتراک گذاری و عدم انتقال اطلاعات شما در فیس بوک را آموزش دهیم. اگر شما هم به دنبال غیر فعال کردن این ویژگی WhatsApp هستید، با نامبرایزی همراه باشید.

آیا می دانستید WhatsApp اطلاعات پروفایل شما را در فیس بوک اشتراک گذاری می کند؟

نمایش خودکار اطلاعات پروفایل کاربران واتساپ در فیس بوک، از امکانات جدید این پیام رسان می‌باشد که البته باعث ناراحتی خیلی از کاربرانش شده است. اما نگران نباشید. این قابلیت در هر دو نسخه اندروید و IOS واتساپ قابلیت غیر فعال شدن دارد.

اگر شما هم تمایل به غیر فعال کردن این اشتراک گذاری های WhatsApp دارید ادامه متن را از دست ندهید. همچنین در هر مرحله از کار چنانچه دچار ابهام و سوالی بودید می توانید با کارشناسان پشتیبانی ما ارتباط بگیرید. کارشناسان ما همراه شما هستند تا هرگونه راهنمایی دقیق تری را احتیاج داشتید پاسخگو باشند.

چگونه قابلیت اشتراک گذاری اطلاعات پیام رسان واتساپ در فیس بوک را غیرفعال کنیم؟

چنانچه تلفن همراه شما آیفون است و یا از Ipad استفاده می کنید، مراحل گفته شده زیر را به ترتیب انجام دهید. این مراحل برای غیر فعال سازی این امکان جدید واتساپ می باشد.

چگونه از قابلیت اشتراک گذاری اطلاعات واتساپ در فیس بوک جلوگیری کنیم
قابلیت اشتراک گذاری WhatsApp در فیس بوک
  • ابتدا برنامهWhatsApp را باز کنید.
  • منوی تنظیمات یا Setting را انتخاب نمایید.
  • وارد گزینه Account شوید.
  • از منوی باز شده Share My Account Info را باید انتخاب نمایید.
  • در انتها با انتخاب گزینه Don’t Share این قابلیت را در گوشی همراهتان غیر فعال سازید.
چگونه از قابلیت اشتراک گذاری اطلاعات واتساپ در فیس بوک جلوگیری کنیم
قابلیت اشتراک گذاری WhatsApp در فیس بوک

همانطور که مشاهده نمودید غیر فعال کردن این قابلیت جدید واتساپ در گوشی های آیفون بسیار راحت و ساده بود. تمامی این مراحل برای گوشی های اندرویدی شما نیز به همین روش است. تنها نکته‌ای که وجود دارد این است که در گوشی‌های اندرویدی برداشتن تیک Share my account info  در منوی setting را نیز باید انجام دهید.

جمع بندی کلی

ما در این مقاله سعی نمودیم به صورت تصویری روش غیر‌فعال نمودن قابلیت اشتراک گذاری پروفایل کاربران WhatsApp در صفحه فیس بوک‌شان را آموزش دهیم. شما می توانید به راحتی در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکلی با کارشناسان تیم پشتیبانی نامبرایزی ارتباط بگیرید.

فراموش نکنید که امکان خرید شماره مجازی در نامبرایزی فراهم است و می‌توانید با قیمت ارزان خریداری کنید.

نویسنده

NumberEz

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.