آموزش تلگرام

فعال سازی تم خودکار در تلگرام

فعال سازی تم خودکار در تلگرام

فعال سازی تم خودکار در تلگرام


در نسخه آپدیت شده مسنجر محبوب تلگرام یک قابلیت جدید به نام Auto Night Mode اضافه شده است. در این قابلیت جدید، تم Telegram شما می‌تواند به صورت خودکار تغییر کند. جالب است بدانید این موضوع مورد استقبال بسیاری از کاربرانش قرار گرفت. در ادامه این مقاله از نامبرایزی به شما آموزش می‌دهیم چگونه می‌توانید این قابلیت را در Telegram خود فعال نمایید.

آشنایی با تغییر اتوماتیک تم های Telegram (Auto Night Mode)

در آخرین نسخه آپدیت تلگرام شاهد ارائه قابلیت‌های جذابی از سوی سازندگان این اپلیکیشن پیام‌رسان هستیم، که مزایای ویژه‌ای را به کاربرانش داده است. اگر اطلاعاتی در این خصوص ندارید، جهت آشنایی کامل با قابلیت‌های جدید آخرین نسخه Telegram می‌توانید مقاله تلگرام نسخه 4.8 موجود در سایت را مطالعه فرمایید.
Auto Night Mode نام یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین قابلیت‌های جدید نسخه 4.8 تلگرام می‌باشد. این ویژگی به نام “تغییر خودکار تم Telegram” نیز مشهور است. این گزینه جدید تلگرام این قابلیت را به شما می‌دهد که در صورت فعال بودن، با تغییر ساعات شبانه روز، تم Telegram نیز به طور اتوماتیک تیره شده و به حالت Night Mode تغییر پیدا کند. به همین جهت مورد توجه کاربرانش قرار گرفت.
شما با کمک این قابلیت می‌توانید تم تلگرام خود را طوری تنظیم کنید که از ساعت 11 شب تا 8 صبح دارای تم شب یا Night Mode باشد. اما شاید خیلی از شما عزیزان ندانید چگونه می‌توانید این قابلیت را در تلگرام‌تان فعال کنید. نگران نباشید. ما در ادامه این مقاله به طور کامل به آموزش فعال کردن این قابلیت جدید Telegram خواهیم پرداخت. همچنین در طول انجام کار اگر متوجه قسمتی از کار نشدید یا سوالی داشتید می‌توانید با کارشناسان نامبرایزی به راحتی ارتباط برقرار کنید.

چگونه تم خود‌کار تلگرام یا Auto Night Mode را فعال کنیم؟

اگر دوست دارید شما هم قابلیت Auto Night Mode را بر روی برنامه تلگرام خود فعال نمایید، کافی است طبق مراحل گفته شده در زیر عمل کنید.

فعال سازی تم خودکار در تلگرام

• وارد برنامه تلگرام خود شوید.
• برای رفتن به منوی اصلی، آیکون سه نقطه یا سه خط را در بالا و سمت چپ صفحه خود لمس کنید.
• در منوی Settings گزینه Theme را انتخاب نمایید.
• حال با زدن گزینه Auto Night Mode می‌توانید سه قسمت را مشاهده نمایید.

فعال سازی تم خودکار در تلگرام


• از بین گزینه‌های موجود، گزینه Scheduled را انتخاب نمایید.
• با انتخاب گزینه From می‌توانید ساعتی که تمایل دارید تم شما تغییر حالت دهد را انتخاب کنید. به عنوان مثال ساعت 22.
• در قسمت To نیز ساعت پایان تغییر تم خود را تعیین نمایید. با این کار تم Telegram در این ساعت به حالت قبل باز می‌گردد.
نکته مهم و جالبی که وجود دارد این است که با انتخاب گزینه Use Local Sunset & Sunrise در تلگرام می‌توانید یک حالت خاص را برای تلگرام‌تان فعال کنید. این گزینه به این صورت کار می‌کند که با توجه به موقعیت جغرافیایی گوشی شما به محض تاریک شدن هوا تم شما تغییر حالت می‌دهد، این موضوع تا هوا روشن و یا اصطلاحا صبح شود ادامه دارد.

• از قسمت پایینی صفحه تمی که دوست دارید در ساعاتی که مشخص نمودید فعال کنید، انتخاب نمایید. به عنوان مثال چنانچه در ساعاتی که هوا تاریک است دوست دارید تم‌تان تغییر کند می‌توانید تم Dark را انتخاب نمایید.
با همین چند حرکت کوتاه توانستید قابلیت تم خودکار را بر روی تلگرام‌تان فعال نمایید. این قابلیت جدید نسخه 4.8 Telegram را می‌توان یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این اپلیکیشن نام برد.

جمع بندی مطالبی که گفتیم در یک نگاه

ما در این مقاله به صورت تصویری به شما آموزش دادیم که چگونه از قابلیت Auto Night تلگرام استفاده کنید. اما اگر هر کجای مسیر انجام کار سوال داشتید یا راهنمایی احتیاج داشتید می‌توانید با کارشناسان ما در نامبرایزی ارتباط بگیرد. کافیست شماره‌های تماس با پشتیبانی را از داخل سایت یادداشت نمایید.

نویسنده

NumberEz

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.