خرید شماره مجازی بلیزارد
کشور موجودی قیمت
همه‌ی کشورها موجود متغیر

خرید شماره مجازی بلیزارد

تنها شبکه‌های اجتماعی و پیام رسان‌ها نیستند که برای افتتاح و تکمیل حساب کاربری خود نیاز به شماره دارند. امروزه هر وبسایتی که هر خدمتی اعم از رایگان و غیر اریگان ارائه می‌کند، برای ساخت حساب کاربری نیاز به شماره معتبر برای ارسال پیامک دارند. وب‌سایت بلیزارد که یک وب‌سایت نام آشنا برای گیمیرهاست نیز از این قاعده مستنثنی نیست. این وب‌سایت سیاست‌های سخت گیرانه نسبت به انتخاب موقعیت جغرافیایی دارد و امکان تغییر آن به راحتی ممکن نیست. همچنین در فرایند ثبت نام نیاز به یک شماره مطابق با کشور انتخاب شده دارید. راه حل پیشنهادی نامبر ایزی، خرید شماره مجازی بلیزارد است. در اینجا می‌توانید با پیش شماره‌ی ده‌ها کشور با خیال راحت نسبت به خرید شماره مجازی بلیزارد اقدام کنید. همچنین میتوانیر برای خرید شماره مجازی استیم در نامبر ایزی اقدام کنید.

بلیزارد

بلیزارد انترتینمنت یک کمپانی طراحی، توسعه و  تولید بازی‌های رایانه‌ای است که دفتر مرکزی آن در ارواین، کالیفرنیا واقع شده‌است. این شرکت که یکی از زیرمجموعه‌های اکتیویژن بلیزارد است تا به‌حال بازی‌های موفق و پرطرفداری مانند دیابلو (شیطان)، وارکرفت (هنر نبرد) و استارکرفت را توسعه و به بازار روانه کرده‌است. همه‌ی بازی‌های این کمپانی در صدر پرفروش‌ترین‌ها قرار داشته‌اند و همگی موفق به کسب جایزه‌هایی در سطح بین الملل شده‌اند.

شرکت بلیزارد انترتینمنت در سال ۱۹۹۱ با جدا شدن از اکتیویژن بلیزارد ابتدا با نام سیلیکون اند سینپس در ایروین کالیفرنیا توسط آلن آدهام به‌عنوان رئیس، مایکل مورهایم در سمت مدیریت عامل، و فرانک پیرس با سمت معاونت اجرایی تأسیس شد.

با نام‌گذاری بلیزارد انترتینمنت در سال ۱۹۹۴، این شرکت به سرعت یکی از محبوب‌ترین و مورد احترام‌ترین بازی سازان کامپیوتری شد. با توجه بر ایجاد بازی‌های با کیفیت، با طراحی عالی و با قابلیت سرگرمی بالا، بلیزارد از آغاز صاحب یک شهرت بی‌نظیر برای کیفیت عالی محصولاتش شد.

این شرکت را مایکروسافت در هجدهم ژانویه ۲۰۲۲ به مبلغ ۶۸.۷ دلار خریداری کرد.